Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/labirynt/www/index.php:1) in /home/labirynt/www/index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/labirynt/www/index.php:1) in /home/labirynt/www/index.php on line 3
 Labirynt słów - gabinet logopedyczny 

Gabinet Logopedyczny

Terapeuta

mgr Klaudia Konopka

mgr Klaudia Konopka (Dobija) -  neurologopeda, lektor języka polskiego oraz polonistka. Prowadzi terapie dzieci z takimi zaburzeniami mowy, jak: alalia, afazja, autyzm, Zespół Aspergera, Zespół Downa, opóźniony rozwój mowy, dysleksja, ryzyko dysleksji, jąkanie i Płodowy Zespół Alkoholowy).

 

W kręgu jej naukowych zainteresowań znajdują się zagadnienia związane z terapią dzieci z autyzmem, Płodowym Zespołem Alkoholowym, alalią i afazją oraz nauczaniem języka polskiego dzieci dwujęzycznych i wielojęzycznych. Prowadziła badania dotyczące budowania kompetencji językowej oraz komunikacyjnej u dziecka z autyzmem, a także dotyczących wpływu Płodowego Zespołu Alkoholowego na rozwój poznawczy dziecka.

 

Współpraca:

Niepubliczne PrzedszkoleMisie Filipisie w Krakowie.

Klub Maluszka Kubuś i Przyjaciele, Kraków.

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Ptasie Radio, Kraków.

 

Opinie Rodziców:

 

Pani Klaudia  prowadzi zajęcia z moim wychowywanym dwujęzycznie synkiem od 8 miesiąca jego życia. Syn uwielbia te zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Dzięki temu dziś – w wieku 2 lat i 2 miesięcy -buduje w języku polskim piękne zdania, ma bogate słownictwo, zna samogłoski oraz zaczyna czytać sylabami. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektów pracy Pani Klaudii i z czystym sumieniem możemy jak najbardziej polecić współpracę z nią innym rodzicom.

Mama Konstantego

 

Z Panią Klaudią Dobiją mam przyjemność współpracować około roku czasu. Pani Klaudia prowadzi terapię metodą tzw. krakowską z moim, obecnie 3,5 letnim, synem, który cierpi na zaburzenie rozwoju mowy. Od tego czasu postępy są ewidentne, Tymek kiedy zaczynał zajęcia poza słowami "mama" i "tata"
w zasadzie nie umiał powiedzieć nic, teraz samodzielnie buduje proste zdania. Pani Klaudia jest osobą bardzo sumienną, rzetelną
i kompetentną. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć, potrafi zainteresować syna i zachęcić do nauki ciekawym doborem ćwiczeń. Poza tym jest osobą dostępną również i dla mnie, radzi i pomaga jak postępować z synem w sytuacjach codziennych, aby stymulować jego rozwój. Początkowo nie byłam przekonana do metody prof. Cieszyńskiej, pomimo że Pani Klaudia w bardzo racjonalny sposób wytłumaczyła mi, dlaczego jest ona bardzo dobra i przynosi tak spektakularne efekty. Obecnie widząc postępy mojego syna, jestem absolutnie zachwycona zarówno metodą, jak i Panią Klaudią. Z pełną odpowiedzialnością więc mogę polecić Panią Klaudię, wraz z całym warsztatem jaki posiada.

Mama Tymona